
Трекінгові палиці PowerPlay 9109 Fika Black/Yellow 60-135 см (пара) + 2-ві пари чобітків + чохол
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ця модель трекінгових палиць складається з трьох секцій, виготовлена з легкого та міцного алюмінію 6061. Завдяки регульованій висоті (від 60 до 135 см) ви зможете підібрати оптимальний розмір під свій зріст. Палиці оснащені насадками - сніжинка (для снігу), кругла насадка (для болотистого покриття) насадка бочечка (для каміння\асфальту) що робить ці тростини універсальними для різних умов маршруту.
Використання палиць PowerPlay надзвичайно просте. Ви можете тримати їх двома способами, що дозволяє змінювати хват та розподіл навантаження між різними групами м'язів. Палиці легко складаються, займаючи при цьому небагато місця, що робить їх ідеальними для подорожей.
Переваги
- Спеціальна форма: Забезпечує якісну ходьбу та підтримку.
- Телескопічна конструкція: Легко регулюється під ваш зріст.
- Виготовлені з якісного матеріалу: Міцний алюміній 6061 для тривалої експлуатації.
- Зручні руків'я: Два варіанти хвата для комфортного використання.
- Всесезонність: Ідеальні для використання в будь-яку пору року.
Комплектація:
- 2-ві палиці
- 2-ва фіксатори
- 4-ри насадки для асфальту та каміння
- 2-ві насадки для твердих поверхонь
- 2-ві Сніжинки для прогулянок по снігу
- 2-ві круглі для мякого грунту
- 1 чохол для зберігання
Технічні характеристики
- Тип: Трекінгові палиці
- Вид: Телескопічні
- Сезон: Всесезонний
- Довжина: 60-135 см
- Матеріал: Алюміній 6061
- Кількість секцій: 3
- Вага пари: 592 г
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Power Play |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 592 г |
| Довжина палиці | Регульована |
| Вікова група | Доросла |
| Кількість секцій палиці | 3 |
| Максимальна довжина | 135 см |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал накінечника | Сталь |
| Матеріал ручки | Гума |
| Механізм фіксації | Зовнішній |
| Мінімальна довжина | 60 см |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висновок СЕЗ | Відповідає санітарно-епідеміологічним нормам |
| Гарантія | 16 днів |
| Країна Реєстрації | Польща |
| Макс. довжина | 135 см |
| Призначення | Для скандинавської ходьби |
| Склад матеріалу | Алюміній 6061, сталь, гума |
| Тип | Трекінгові палиці |
| Тип конструкції | Телескопічні |
| Тип фіксації | Внутрішній замок |
- Ціна: 1 889 ₴
