




Балансувальна платформа Power System PS-4200 Balance Trainer Zone (Ø60) Black
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Призначення: для занять фітнесом удома і в тренажерному залі.
Тренажер для багатофункціонального тренування, зміцнює вестибулярний апарат, розвиває силу, витривалість та спритність, гнучкість і координацію, покращує поставу, дозволяє абсолютно по-іншому залучити м'язи корпусу і преса.
- Снаряд можна використовувати у двох положеннях: вгору півсфера і вниз, положення вгору куполом дає дуже багато варіантів для використання, що робить цей снаряд дуже універсальним.
- Під час виконання будь-якої вправи на балансувальній платформі доводиться утримувати рівновагу, тому в роботу включаються м'язи-стабілізатори, які байдикують на звичайних силових уроках.
Розміри (см):
- діаметр: Ø58
- висота: 28
- Вага (кг): 6
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Power system |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 6 кг |
| Висота | 28 см |
| Діаметр | 58 см |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Особливості | Антиковзаюче покриття дошки, Зачепи для шкільної форми |
| Стан | Новий |
| Тип | Балансувальна платформа |
| Форма | Кругла |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висновок СЕЗ | Відповідає санітарно-епідеміологічним нормам |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна Реєстрації | Чехия |
- Ціна: 9 791 ₴

