




Чоловічий шкіряний рюкзак 41х31х16, універсальний міський наплічник для роботи та поїздок, офісна чоловіча сумка, чорний
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шукаєте рюкзак для щоденного носіння? Універсальна чоловіча модель для офісу, міста та подорожей.
Особливості та переваги:
- Стильний рюкзак з якісної натуральної шкіри. Дуже практичний і місткий.
- Якісна фурнітура.
- Модель відмінно підійде для стильних сучасних чоловіків.
- Підходить під 15' ноутбука та документи формату А4.
Характеристики
- Матеріал: натуральна шкіра;
- Виробник: Туреччина;
- Колір: чорний;
- Розміри (ШхВхГ) 41х31х16
Структура
- (1) одне основние відділення;
- (2) 2 кишені на лицьовій стороні;
- (3) 3 кишені всередині та 2 кишені з боку
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага | 2000 г |
| Висота | 31 см |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Глибина | 16 см |
| Кишені | Верхній, Фронтальний, Бічні |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Об`єм | 14 л |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |
| Ширина | 41 см |
- Ціна: 5 180 ₴





