




Універсальний чоловічий рюкзак із шкіри 41х31х16, зручний наплічник для ноутбука та документів, чорний
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підбираєте зручний рюкзак на кожен день? Цей універсальний чоловічий рюкзак підійде для офісу, повсякденного використання та подорожей.
https://www.youtube.com/watch?v=ooUa755EgiE
Особливості та переваги:
- Стильний рюкзак з якісної натуральної шкіри. Дуже практичний і місткий.
- Якісна фурнітура.
- Модель відмінно підійде для стильних сучасних чоловіків.
- Підходить під 15' ноутбука та документи формату А4.
Характеристики
- Матеріал: натуральна шкіра;
- Виробник: Туреччина;
- Колір: чорний;
- Розміри (ШхВхГ) 41х31х16
Структура
- (1) одне основние відділення;
- (2) 2 кишені на лицьовій стороні;
- (3) 3 кишені всередині та 2 кишені з боку
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nobrand |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага | 2000 г |
| Висота | 31 см |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Глибина | 16 см |
| Кишені | Бічні, Фронтальний, Верхній |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Об`єм | 14 л |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |
| Ширина | 41 см |
- Ціна: 5 180 ₴





