




Рюкзак чоловічий з натуральної шкіри 30х41х12, міська сумка на спину для ноутбука Tiding Bag чорна
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак чоловічий шкіряний. Чорний міський рюкзак для ноутбука та документів Tiding Bag 22727
Характеристики
- Матеріал: натуральна шкіра;
- Виробник: Туречччина;
- Колір: чорний;
- Розміри (ШхВхГ): 30х41х12 см.
Структура
- (1) одне основне відділення;
- (1) на лицьовій стороні кишеню на блискавці;
- (2) два великих відділення на підкладці;
- (1) прихований всередині кишеню.
Опис:
Стильний рюкзак з якісної натуральної шкіри. Дуже практичний і місткий. На лицьовій стороні розташований функціональний кишеню. Велике основне відділення. Якісна фурнітура. Модель відмінно підійде для стильних сучасних чоловіків.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIDING BAG |
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 41 см |
| Вікова група | Доросла |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 12 см |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стан | Новий |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Міський |
| Ширина | 30 см |
- Ціна: 4 780 ₴





