-37%










Лапи боксерські RDX F6 KARA Matte Red
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | RDX Inc |
| Країна виробник | Пакистан |
| Довжина | 23.5 см |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стан | Новий |
| Товщина | 4 см |
| Форма | Гнута |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 19 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висновок СЕЗ | Відповідає санітарно-епідеміологічним нормам |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Великобританія |
- Ціна: 2 270 ₴



