-34%










Екошопер BookOpt BK4095 Українські мотиви, чорний
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильна тканинна сумка з довгими ручками. Модний та практичний аксесуар на щодень. Компактна, безпечна для людини та довкілля, приємна на дотик та має доступну вартість.Щільний матеріал, якісне пошиття, місткий розмір дозволяють зручно переносити об'ємні покупки різного роду. Надійно закріплені ручки, міцні шви допускають максимальне навантаження для шопера 20 кг.
Особливості сумки шопера:
- міцні шви армованими нитками, зсередини оброблені оверлоком
- тканинні щільні ручки із симетричними підгонами, зшиті на спеціальному обладнанні
- надійна машинна закріпка ручок
- Сумка витримує до 20 кг.
Характеристики:
- Розмір: 35 х 41 см
- Тканина: бавовна (саржа).
- Довжина ручок: 30 см.
- Максимальна вага: 20 кг.
- Щільністю: 210 г / кв.м
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bookopt |
| Вага | 95 г |
| Висота | 410 мм |
| Довжина ручок | 300 мм |
| Максимальна вага | 20 кг |
| Щільність | 210 г/м2 |
| Тип | Сумка для покупок |
| Тип застежки | Без застібки |
| Ширина | 350 мм |
- Ціна: 270 ₴




