




Тканева гумка для фітнесу та спорту Power System PS-4091 Booty Band LVL 1 Black/Pink (d_64 см. 18-23кг.)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Призначення: для занять фітнесом вдома і в тренажерному залі.
Стрічки мають універсальне застосування, їх можна використовувати в різних видах тренувань - аеробних, на витривалість і функціональних. Ремені також ідеально підходять для розминки перед силовими тренуваннями.
>Еспандери є унікальним, функціональним і ефективним тренажером для тренування верхньої та нижньої частини тіла. Еспандер ідеально підходить для тренування сідничних м'язів і м'язів ніг, оскільки з цим тренажером дуже зручно робити відводки, розводки та випади на ноги. Даний аксесуар допоможе зміцнити м'язи, урізноманітнити тренування і збільшити навантаження під час занять йогою, фітнесом і аеробікою. Зручно використовувати в домашніх умовах і на відкритому повітрі. Завдяки силіконовим смужкам на внутрішній стороні еспандера, петля завжди залишається на місці під час тренування.Збільшення навантаження
Принцип роботи гумок полягає в тому, що чим сильніше ви їх розтягує, тим більший опір вони створюють. Це дозволяє легко регулювати навантаження залежно від того, на якому етапі тренування ви перебуваєте.
Особливості:
- Силіконові смужки всередині не дають скочуватися
- Комфортна ширина
- Легкий і компактний
Характеристики:
- рожевий (рівень 1)
- розміри 32 х 8 см (довжина по колу 64 см)
- Супротив: 18 -23 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Power system |
| Країна виробник | Китай |
| Конструкція | Стрічкова |
| Опір | 23 кг |
| Стан | Новий |
| Тип | Стрічковий |
| Тип навантаження | Розтягнення |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 8 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висновок СЕЗ | Відповідає санітарно-епідеміологічним нормам |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина: | 64 мм |
| Комплект | 1шт. |
| Країна Реєстрації | Чехия |
| Матеріал | Латексу та бавовна |
| Застосування | Універсальні |
| Розмір петлі: | 32 х 8 см (довжина по колу 64 см) |
| Рівень супротиву | 1 |
| Супроти | 18-23 |
- Ціна: 640 ₴





